GIRLS BASKETBALL: This week’s results (complete)

NOTE: teams we cover are in boldface

Games of Jan. 26Feb. 1

Monday’s games

No games scheduled

 

Tuesday’s games

District 266A

Judson 68, Steele 44

New Braunfels Canyon 66, New Braunfels 53

San Marcos 48, East Central 31

Smithson Valley 55, Clemens 42

District 276A

Madison 37, Churchill 36

Reagan 64, Johnson 48

Roosevelt 51, MacArthur 40

South San 48, LEE 42

District 26-5A

Boerne Champion 52, McCollum 27

Harlandale 41, Seguin 30

Veterans Memorial 74, Memorial 18

Wagner 85, Kennedy 29

District 275A

Brackenridge 50, Lanier 42

Burbank 63, Fox Tech 30

Edison 56, Highlands 35

District 28-5A

Eagle Pass Winn 55, Floresville 50

Harlan 70, Southside 22

Medina Valley 52, Southwest Legacy 43

Southwest 41, Uvalde 25

District 304A

Cuero 43, Gonzales 33

Navarro 56, Brooks Academy 16

Pleasanton 51, Poteet 35

TAPPS 5-5A

San Antonio Christian 62, Holy Cross 25

Providence 44, TMI 27

TAPPS 52A

Shiner St. Paul 43, Bulverde Bracken Christian 25

Victoria Faith Academy 60, The Atonement Academy 15

Non-district

Harmony Science Academy vs. Young Women’s Leadership Academy (canceled)

 

Wednesday’s games

District 27-5A

Jefferson 61, Alamo Heights 46

 

Thursday’s games

No games scheduled

 

Friday’s games

District 266A

New Braunfels 62, East Central 33

Judson 54, San Marcos 26

Smithson Valley 64, New Braunfels Canyon 37

Steele 49, Clemens 44

District 276A

Johnson 80, LEE 45

Reagan 55, Churchill 39

South San 60, MacArthur 38

Roosevelt 58, Madison 53

District 265A

Boerne Champion 68, Memorial 25

McCollum 45, Harlandale 39

Veterans Memorial 72, Kennedy 21

Kerrville Tivy 66, Wagner 55

District 27-5A

Highlands 57, Lanier 52

Edison 49, Sam Houston 39

Brackenridge 55, Fox Tech 26

Burbank 47, Jefferson 35

District 28-5A

Eagle Pass Winn 52, Southside 23

Harlan 82, Uvalde 32

Floresville 42, Somerset 39

Medina Valley 57, Southwest 46

District 304A

La Vernia 51, Cuero 34

Navarro 38, Gonzales 27

Poteet vs. Brooks Academy (score unavailable)

TAPPS 55A

TMI 54, Holy Cross 26

TAPPS 52A

Bulverde Bracken Christian at The Atonement Academy (score unavailable)

St. Gerard at Shiner St. Paul (score unavailable)

Non-district

Young Women’s Leadership Academy 48, Milton Lee Academy 17

 

Saturday’s games

TAPPS 52A

Shiner St. Paul 42, Victoria Faith Academy 27

BOYS BASKETBALL: This week’s results (complete)

NOTE: teams we cover are in boldface

Games of Jan. 26Feb. 1

Monday’s games

No games scheduled

 

Tuesday’s games

District 266A

East Central 117, San Marcos 73

Judson 74, Steele 53

New Braunfels 46, New Braunfels Canyon 34

Smithson Valley 63, Clemens 55

District 276A

South San 64, LEE 43

District 265A

Boerne Champion 68, McCollum 56

Seguin 61, Harlandale 59 (OT)

Veterans Memorial 60, Memorial 56

Wagner 111, Kennedy 38

District 27-5A

Alamo Heights 59, Jefferson 38

Brackenridge 50, Lanier 42

Fox Tech 43, Burbank 38

Highlands 51, Edison 47

District 28-5A

Floresville 74, Eagle Pass Winn 60

Harlan 67, Southside 58

Southwest 73, Uvalde 67

Southwest Legacy 63, Medina Valley 55

District 304A

Gonzales 63, Cuero 58

Navarro 48, Brooks Academy 46

Pleasanton 91, Poteet 40

TAPPS 36A

Antonian 66, Central Catholic 58

St. Mary’s Hall 90, Austin St. Dominic Savio 60

TAPPS 5-5A

San Antonio Christian 60, Holy Cross 52

TAPPS 52A

Shiner St. Paul 69, Bulverde Bracken Christian 50

Victoria Faith Academy at The Atonement Academy (score unavailable)

 

Wednesday’s games

District 276A

Johnson 51, Reagan 47

Roosevelt 53, MacArthur 45

Madison 62, Churchill 59

 

Thursday’s games

No games scheduled

 

Friday’s games

District 266A

Steele 72, Clemens 48

East Central 75, New Braunfels 71

Judson 95, San Marcos 76

Smithson Valley 84, New Braunfels Canyon 59

District 276A

MacArthur 30, South San 28 (2 OT)

District 26-5A

Veterans Memorial 77, Kennedy 37

Wagner 77, Kerrville Tivy 38

McCollum 61, Harlandale 60

Boerne Champion 71, Memorial 33

District 27-5A

Brackenridge 86, Fox Tech 46

Highlands 49, Lanier 37

Sam Houston 53, Edison 31

Jefferson 65, Burbank 34

District 28-5A

Harlan 85, Uvalde 38

Floresville 62, Somerset 49

Southwest 58, Medina Valley 49

Southside 83, Eagle Pass Winn 66

District 304A

Gonzales 64, Navarro 55

Poteet vs. Brooks Academy (score unavailable)

La Vernia 70, Cuero 38

TAPPS 36A

Antonian 92, St. Mary’s Hall 89

Central Catholic 79, Austin St. Dominic Savio 72

TAPPS 55A

TMI 70, Holy Cross 46

TAPPS 52A

St. Gerard at Shiner St. Paul (score unavailable)

Bulverde Bracken Christian 71, The Atonement Academy 43

 

Saturday’s games

District 276A

Reagan 64, Churchill 60

Roosevelt 62, Madison 51

Johnson 68, LEE 42

TAPPS 52A

Victoria Faith Academy 79, Shiner St. Paul 60

BOYS BASKETBALL: Area playoff picture (thru February 11)

Boys basketball playoff picture

These are the area teams that have a chance to qualify for the playoffs (in alphabetical order):

Through February 11

ALREADY QUALIFIED: Brackenridge (21-10, 14-1), Harlandale (22-7, 11-3), St. Gerard (11-9, 4-4).

LIKELY QUALIFIERS: Central Catholic (16-18 ???, 1-4 ???), East Central (22-11, 8-4), Jefferson (21-11, 9-5), Sam Houston (15-15, 10-4).

POSSIBLE QUALIFIERS: Highlands (15-14, 7-6), Lanier (16-16, 8-6), South San (22-11, 5-7), Southside (21-8, 8-6), Southwest (10-23, 8-6), Southwest Legacy (8-22, 7-7).

GIRLS BASKETBALL: Area playoff picture (complete)

Girls basketball playoff picture

These are the area teams that have a chance to qualify for the playoffs (in alphabetical order):

Complete

QUALIFIERS: Brackenridge (18-15, 10-6), Edison (25-7, 13-3), Highlands (27-8, 15-1), Providence (16-16, 4-2), Sam Houston (17-17, 10-6), South San (16-14, 7-7), Southwest Legacy (16-17, 9-7).

BOYS BASKETBALL: This week’s results (complete)

NOTE: teams we cover are in boldface

Games of Jan. 1925

Monday’s games

No games scheduled

Tuesday’s games

District 266A

Judson 81, East Central 77

New Braunfels 53, Clemens 33

Steele 74, New Braunfels Canyon 63

Smithson Valley 74, San Marcos 58

District 276A

Johnson 72, Churchill 66

Reagan 49, MacArthur 40

Roosevelt 79, LEE 53

South San 40, Madison 27

District 265A

Harlandale 73, Boerne Champion 62

Seguin 58, Veterans Memorial 50

Wagner 103, McCollum 66

Kerrville Tivy 47, Memorial 37

District 27-5A

Brackenridge 57, Sam Houston 54

Edison 59, Burbank 46

Jefferson 86, Fox Tech 44

Alamo Heights 66, Lanier 62

District 28-5A

Floresville 88, Southwest 65

Harlan 73, Somerset 51

Medina Valley 56, Uvalde 41

Southside 86, Southwest Legacy 71

District 304A

La Vernia 84, Brooks Academy 69

Navarro 77, Poteet 48

Pleasanton 80, Cuero 35

TAPPS 5-5A

San Antonio Christian 50, TMI 37

TAPPS 52A

Shiner St. Paul 64, The Atonement Academy 34

Victoria Faith Academy 72, St. Gerard 53

Non-district

Central Catholic 70, Austin St. Stephen’s 61

St. Anthony 73, Holy Cross 46

Wednesday’s games

No games scheduled

Thursday’s games

No games scheduled

Friday’s games

District 266A

Judson 73, Clemens 57

New Braunfels 61, Smithson Valley 54

New Braunfels Canyon 58, San Marcos 55

East Central 82, Steele 77

District 276A

Roosevelt 71, Churchill 50

MacArthur 41, LEE 32

Johnson 62, Madison 51

South San 52, Reagan 45

District 26-5A

Kerrville Tivy 79, Kennedy 66

Veterans Memorial 42, McCollum 39

Wagner 102, Memorial 42

Boerne Champion 61, Seguin 51

District 27-5A

Brackenridge 46, Edison 36

Lanier 67, Burbank 38

Highlands 60, Sam Houston 56

District 28-5A

Harlan 84, Floresville 70

Somerset at Eagle Pass Winn (score unavailable)

Southside 66, Southwest 53

Southwest Legacy, 68, Uvalde 37

District 304A

Brooks Academy 65, Cuero 56

Pleasanton 85, Navarro 52

Gonzales 54, La Vernia 47

TAPPS 36A

St. Mary’s Hall 77, Central Catholic 61

Antonian 89, Austin St. Dominic Savio 71

TAPPS 52A

Bulverde Bracken Christian 52, St. Gerard 47

 

Saturday’s games

District 27-5A

Alamo Heights 73, Fox Tech 29

GIRLS BASKETBALL: This week’s results (complete)

NOTE: teams we cover are in boldface

Games of Jan. 1925

Monday’s games

No games scheduled

 

Tuesday’s games

District 266A

Clemens 44, New Braunfels 34

Judson 57, East Central 42

Smithson Valley 59, San Marcos 46

Steele 71, New Braunfels Canyon 49

District 276A

South San 59, Madison 54

District 26-5A

Boerne Champion 72, Harlandale 37

Kerrville Tivy 67, Memorial 10

Veterans Memorial 54, Seguin 28

Wagner 89, McCollum 36

District 275A

Brackenridge 59, Sam Houston 44

Edison 51, Burbank 39

Jefferson 57, Fox Tech 26

District 28-5A

Floresville 54, Southwest 47

Harlan 81, Somerset 55

Medina Valley 86, Uvalde 25

Southwest Legacy 51, Southside 35

District 304A

Cuero 41, Pleasanton 33

La Vernia 76, Brooks Academy 12

Navarro 65, Poteet 40

TAPPS 5-5A

San Antonio Christian 64, TMI 26

TAPPS 52A

Shiner St. Paul 49, The Atonement Academy 21

Victoria Faith Academy 60, St. Gerard 39

Non-district

Legacy Christian Academy 46, Young Women’s Leadership Academy 21

Providence 62, St. Mary’s Hall 60

St. Anthony at Holy Cross (score unavailable)

 

Wednesday’s games

District 27-5A

Lanier 59, Alamo Heights 39

District 27-6A

LEE 50, Roosevelt 42

Johnson 65, Churchill 48

Reagan 57, MacArthur 24

 

Thursday’s games

No games scheduled

 

Friday’s games

District 266A

Judson 63, Clemens 34

Steele 58, East Central 43

New Braunfels Canyon 62, San Marcos 51

Smithson Valley 67, New Braunfels 44

District 265A

Kerrville Tivy 81, Kennedy 13

Boerne Champion 53, Seguin 30

Veterans Memorial 49, McCollum 24

Wagner 92, Memorial 34

District 27-5A

Lanier 66, Burbank 47

Alamo Heights 57, Fox Tech 23

Brackenridge 53, Edison 49

Highlands 55, Sam Houston 53

District 28-5A

Somerset 67, Eagle Pass Winn 48

Harlan 74, Floresville 62

Southwest 41, Southside 24

Southwest Legacy 61, Uvalde 37

District 304A

Cuero vs. Brooks Academy (score unavailable)

Gonzales 47, La Vernia 43

Navarro 46, Pleasanton 41

TAPPS 55A

San Antonio Christian 56, Providence 42

TAPPS 52A

Bulverde Bracken Christian at St. Gerard (score unavailable)

Non-district

Holy Cross at Poteet (score unavailable)

Young Women’s Leadership Academy at St. Anthony (score unavailable)

 

Saturday’s games

District 276A

Churchill at Roosevelt (score unavailable)

LEE at MacArthur (score unavailable)

Johnson 59, Madison 54

Reagan 62, South San 42

BOYS BASKETBALL: This week’s results (complete)

NOTE: teams we cover are in boldface

Games of Jan. 12-18

Monday’s games

Non-district

School of Science & Technology at Brooks Collegiate Academy (score unavailable)

Tuesday’s games

District 266A

Clemens 75, San Marcos 47.

East Central 83, New Braunfels Canyon 56

Judson 73, Smithson Valley 65

Steele 60, New Braunfels 47

District 276A

Johnson 57, South San 38

Madison 68, LEE 57

Roosevelt 51, Reagan 44

District 26-5A

McCollum 55, Kennedy 46

Seguin 52, Kerrville Tivy 47

Veterans Memorial 57, Boerne Champion 47

Wagner 81 Harlandale 35

District 27-5A

Highlands 45, Burbank 44 (OT)

Jefferson 50, Edison 41

Lanier 74, Fox Tech 37

District 28-5A

Floresville 75, Medina Valley 63

Somerset 62, Southwest Legacy 45

Southside 77, Uvalde 56

Southwest 72, Eagle Pass Winn 65

District 304A

La Vernia 62, Poteet 56

Navarro 57, Cuero 48

Pleasanton 101, Gonzales 58

TAPPS 5-5A

TMI 61, Holy Cross 58

TAPPS 52A

Bulverde Bracken Christian 52, The Atonement Academy 41

Shiner St. Paul 41, St. Gerard 26

Non-district

Central Catholic 47, San Antonio Christian 42

Wednesday’s games

District 276A

Churchill 50, MacArthur 47

District 27-5A

Sam Houston 43, Alamo Heights 38

Thursday’s games

Non-district

IDEA Monterrey Park at Brooks Collegiate Academy (score unavailable)

 

Friday’s games

District 266A

East Central 73, Clemens 52

Judson 66, New Braunfels Canyon 47

New Braunfels 70, San Marcos 51

Smithson Valley 82, Steele 77

District 276A

MacArthur 56, Madison 53

Roosevelt 79, Johnson 77 (OT)

Churchill 31, South San 24

Reagan 68, LEE 38

District 26-5A

Harlandale 57, Veterans Memorial 46

Memorial 51, Kennedy 46

Kerrville Tivy 54, McCollum 49

Wagner 81, Seguin 49

District 27-5A

Brackenridge 60, Highlands 53

Lanier 48, Jefferson 38

Sam Houston 47, Burbank 37

Alamo Heights 63, Edison 42

District 28-5A

Harlan 57, Eagle Pass Winn 54

Southside 81, Medina Valley 59

Southwest 79, Somerset 77 (OT)

Floresville 69, Southwest Legacy 49

District 304A

Gonzales 54, Brooks Academy 47

Pleasanton 71, La Vernia 56

Cuero 72, Poteet 57

TAPPS 52A

Victoria Faith Academy 73, Bulverde Bracken Christian 47

St. Gerard 73, The Atonement Academy 55

Non-district

Schertz John Paul II 67, Holy Cross 41

Central Catholic 58, Austin St. Michael’s 53

 

Saturday’s games

No games scheduled

GIRLS BASKETBALL: This week’s results (complete)

NOTE: teams we cover are in boldface

Games of Jan. 12-18

Monday’s games

No games scheduled

 

Tuesday’s games

District 266A

Clemens 36, San Marcos 34

Judson 57, Smithson Valley 49

New Braunfels Canyon 53, East Central 27

Steele 88, New Braunfels 60

District 276A

LEE 47, Madison 40

South San 62, Johnson 56

District 26-5A

Kerrville Tivy 58, Seguin 37

McCollum 47, Kennedy 39

Veterans Memorial 48, Boerne Champion 37

Wagner 73, Harlandale 45

District 275A

Edison 56, Jefferson 41

Highlands 61, Burbank 48

Lanier 51, Fox Tech 24

Sam Houston 58, Alamo Heights 42

District 28-5A

Medina Valley 62, Floresville 47

Somerset 52, Southwest Legacy 35

Southside 57, Uvalde 40

Southwest 49, Eagle Pass Winn 34

District 304A

Gonzales 38, Pleasanton 36

La Vernia 61, Poteet 32

Navarro 46, Cuero 34

TAPPS 5-5A

Holy Cross 39, TMI 34

TAPPS 52A

Bulverde Bracken Christian 46, The Atonement Academy 33

Shiner St. Paul at St. Gerard (score unavailable)

Non-district

Schertz John Paul II 43, Providence 39

Young Woman’s Leadership Academy 41, St. Anthony 21

 

Wednesday’s games

District 27-6A

Churchill 59, MacArthur 47

Reagan 56, Roosevelt 47

 

Thursday’s games

No games scheduled

 

Friday’s games

District 266A

Clemens 66, East Central 62

San Marcos 56, New Braunfels 36

Judson 50, New Braunfels Canyon 42

Smithson Valley 76, Steele 59

District 276A

Churchill 61, South San 60

District 26-5A

Kerrville Tivy 58, McCollum 13

Kennedy 58, Memorial 37

Veterans Memorial 78, Harlandale 31

Wagner 60, Seguin 30

District 27-5A

Sam Houston 50, Burbank 40

Jefferson 62, Lanier 55

Highlands 62, Brackenridge 52

District 28-5A

Harlan 67, Eagle Pass Winn 28

Southwest Legacy 60, Floresville 55

Somerset 43, Southwest 39

Medina Valley 63, Southside 28

District 304A

Gonzales 46, Brooks Academy 11

La Vernia 43, Pleasanton 40

Cuero 46, Poteet 14

TAPPS 55A

Providence 53, Holy Cross 27

TAPPS 52A

Victoria Faith Academy 57, Bulverde Bracken Christian 36

St. Gerard at The Atonement Academy (score unavailable)

Non-district

Fox Tech 23, Young Women’s Leadership Academy 20

 

Saturday’s games

District 276A

Madison 48, MacArthur 35

Johnson 62, Roosevelt 29

Reagan 72, LEE 43

District 27-5A

Edison 61, Alamo Heights 42

 

GIRLS BASKETBALL: This week’s results (complete)

NOTE: teams we cover are in boldface

Games of Jan. 5-11

Monday’s games

No games scheduled

 

Tuesday’s games

District 26-6A
Clemens 59, Steele 44
East Central 64, New Braunfels 55
Judson 43, San Marcos 38
Smithson Valley 69, New Braunfels Canyon 29
District 27-6A
Roosevelt 52, Madison 38
Johnson 69, LEE 64
South San at MacArthur (score unavailable)
Reagan 53, Churchill 25
District 26-5A
Harlandale 50, Kennedy 46
Kerrville Tivy 50, Boerne Champion 39
Seguin 64, Memorial 38
Veterans Memorial 54, Wagner 52
District 27-5A
Highlands 55, Jefferson 28
Lanier 48, Edison 45
Brackenridge 74, Alamo Heights 45
Sam Houston 64, Fox Tech 12
District 28-5A
Medina Valley 66, Eagle Pass Winn 37
Floresville 41, Southside 24
Harlan 51, Southwest Legacy 40

Somerset 47, Uvalde 30
District 30-4A
Poteet 59, Brooks Academy 8
Gonzales 51, Navarro 43
La Vernia 53, Cuero 42
TAPPS 5-5A
San Antonio Christian 46, Providence 34
TAPPS 5-2A
Bulverde Bracken Christian 35, St. Gerard 25
Shiner St. Paul 33, Victoria Faith Academy 29
Non-district
Legacy Christian 52, Holy Cross 22

Pleasanton 59, Young Women’s Leadership Academy 34

 

Wednesday’s games

Non-district
TMI at St. Gerard (canceled)

 

Thursday’s games

No games scheduled

 

Friday’s games

District 26-6A
New Braunfels Canyon 36, Clemens 34

Judson 83, New Braunfels 34
Steele 53, San Marcos 50
Smithson Valley 58, East Central 55
District 27-6A
LEE 62, Churchill 49
Roosevelt 46, South San 34
Reagan 46, Madison 42
District 26-5A
Seguin 49, Kennedy 40
Wagner 72, Boerne Champion 55
Kerrville Tivy 61, Harlandale 35
McCollum 52, Memorial 23
District 27-5A
Burbank 64, Brackenridge 56
Edison 59, Fox Tech 20
Sam Houston 42, Jefferson 37
District 28-5A
Southwest Legacy 53, Eagle Pass Winn 45
Floresville 56, Uvalde 47
Harlan 56, Southwest 43

Medina Valley 56, Somerset 54
District 30-4A
Navarro 59, La Vernia 46
Gonzales 56, Poteet 9
Pleasanton 61, Brooks Academy 8
TAPPS 5-5A
Providence 39, TMI 19
San Antonio Christian 66, Holy Cross 21
TAPPS 5-2A
Shiner St. Paul 43, Bulverde Bracken Christian 38
Victoria Faith Academy 62, The Atonement Academy 28
Non-district
Seguin Lifegate Christian at St. Gerard (score unavailable)
San Antonio Lutheran 52, Young Women’s Leadership Academy 46

Saturday’s games

District 27-6A
Johnson 59, MacArthur 32
District 27-5A
Highlands 63, Alamo Heights 46

BOYS BASKETBALL: This week’s results (complete)

NOTE: teams we cover are in boldface

Games of Jan. 5-11

Monday’s games

No games scheduled

 

Tuesday’s games

District 26-6A
East Central, 61, New Braunfels 57
Judson 65, San Marcos 56
Smithson Valley 61, New Braunfels Canyon 49
Steele 57, Clemens 47
District 27-6A
South San 49, MacArthur 45
District 26-5A
Harlandale 78, Kennedy 49
Kerrville Tivy 50, Boerne Champion 46
Seguin 80, Memorial 61
Wagner 83, Veterans Memorial 52
District 27-5A
Lanier 44, Edison 36
Sam Houston 76, Fox Tech 40
Jefferson 65, Highlands 57
District 28-5A
Medina Valley 70, Eagle Pass Winn 59
Floresville 93, Southside 92
Harlan 88, Southwest Legacy 49
Somerset at Uvalde (score unavailable)
District 30-4A
Gonzales 56, Navarro 51
Brooks Academy 65, Poteet 59
La Vernia 63, Cuero 47
TAPPS 5-2A
St. Gerard 56, Bulverde Bracken Christian 51
Victoria Faith Academy 74, Shiner St. Paul 57
Non-district
Central Catholic 67, San Antonio Lutheran 60
Holy Cross 68, Legacy Christian 31

 

Wednesday’s games

District 27-6A
Johnson 74, LEE 27
Roosevelt 52, Madison 48

Reagan 51, Churchill 44
District 27-5A
Brackenridge 50, Alamo Heights 34
Non-district
Great Hearts Northern Oaks at Brooks Collegiate Academy (score unavailable)

 

Thursday’s games

No games scheduled

 

Friday’s games

District 26-6A
Smithson Valley 80, East Central 74 (OT)
Judson 81, New Braunfels 71
Clemens 75, New Braunfels Canyon 47
Steele 84, San Marcos 67
District 27-6A
Churchill 65, LEE 49
Reagan 42, Madison 32
South San 56, Roosevelt 36
District 26-5A
Wagner 58, Boerne Champion 47
Seguin 66, Kennedy 54
Harlandale 60, Kerrville Tivy 55
McCollum 75, Memorial 48

District 27-5A
Brackenridge 63, Burbank 43
Alamo Heights 46, Highlands 37
Fox Tech 50, Edison 47
Sam Houston 30, Jefferson 28
District 28-5A
Somerset 74, Medina Valley 62
Southwest Legacy at Eagle Pass Winn (score unavailable)
Floresville 74, Uvalde 50
Harlan 101, Southwest 69
District 30-4A
Gonzales 69, Poteet 59
La Vernia 55, Navarro 45
Pleasanton 50, Brooks Academy 29
TAPPS 5-5A
San Antonio Christian 49, Holy Cross 35
TAPPS 5-2A
Shiner St. Paul 44, Bulverde Bracken Christian 41
Victoria Faith Academy 56, The Atonement Academy 40
Non-district
Por Vida Academy at Brooks Collegiate Academy (score unavailable)

 

Saturday’s games

District 27-6A
Johnson 58, MacArthur 44